Syberyjskie skarby natury

orientana-krem-do-twarzyKrótko po nastaniu mody na rosyjskie kosmetyki naturalne, na forach internetowych zaczęły się pojawiać wątpliwości odnośnie składu takich preparatów i obawy o to czy są tak naturalne jak zapewniają producenci. Zupełnie niepotrzebnie.

Syberia to kraina, która od tysięcy lat znana jest z tego, że rosną na niej niespotykane nigdzie indziej rośliny, a w tym kwiaty, owoce oraz lecznicze zioła pomagające na wiele dolegliwości. Olbrzymie połacie terenu nieskażone przemysłem ani ręka człowieka stały się wspaniałą krainą do życia dla flory, która dziś pomaga w walce z piękną skórę zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Na rynku istnieje kilka firm oferujących rosyjskie specyfiki, a wśród nich najlepsze kosmetyki firmy Orientana. Preparaty te pełne są naturalnych olejów, leczniczych wyciągów z ziół, hydrolatów, olejków eterycznych i wielu innych zupełnie naturalnych składników, które świetnie wspomagają skórę w walce z upływającym czasem.

Nie ma za to w ich składzie szkodliwych parabenów, silikonów, olejów mineralnych czy ekstraktów syntetycznych o bliżej niezdiagnozowanym wpływie na skórę. Kosmetyki Orientana pochodzące z górskich łąk Ałtaju to bez wątpienia świetny wybór dla alergików i osób z wrażliwą skórę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *