Jaki eyeliner wybrać?

Obecnie wiele kobiet oprócz cieni lub w ich zamian rysuje kreskę na powiecie. W jej wyniku można nieco zmienić kształt oka oraz odpowiednio je podkreślić. Jaki więc eyeliner wybrać?

Wszystko zależy od tego, jaki efekt pragniemy osiągnąć. Można zdecydować się na standardowy czarny eyeliner. Jest on uniwersalny, ponieważ czarny kolor pasuje niezależnie od koloru oczu. Natomiast niebieski kolor przed zakupem warto sprawdzić. Jak? W drogeriach niestety nie ma testerów eyelinerów. Warto więc nałożyć niewielką ilość niebieskiego cienia do powiek i zobaczyć jak ten kolor wygląda na twarzy. Eyeliner wibo ma w swojej ofercie oba te kolory. Dlaczego warto wybrać właśnie ten?

Wibo eyeliner jest produktem o bardzo dobrej jakości. Ma również kilka kolorów do wyboru. A oprócz tego jest w bardzo przystępnej cenie. W większości drogerii kosztuje mniej niż 10zł. Ma on jeszcze jedną zaletę, pędzelek. Pomaga on wykonać swoją kreskę w perfekcyjny sposób. Pędzelek nie jest ani za miękki, ani za twardy. Okaże się to pomocne w wypadku osób początkujących. Ogromną zaletą jest także fakt, że eyeliner wibo szybko zasycha na oku. Pozwala to cieszyć się kreską utworzoną za pierwszym razem. Nie grozi odbicie całej kreski na powiece przez większe otwarcie oka.

Jeśli kupując eyeliner zależy nam na wysokiej jakości za niską cenę oraz różnorodności warto zdecydować się właśnie na wibo eyeliner. Są również inne eyeliner godne polecenia. Warto jednak spróbować tanich eyelinerów, ponieważ one również mogą pomóc w wykonaniu perfekcyjnej kreski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kosmetyki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *